Спрямування кафедри

Спеціальна кафедра № 2 забезпечує викладання іноземних мов, дисциплін психологічного, правового та суспільного профілю, необхідних військовослужбовцям УДО України та фахівцям з організації заходів охорони під час виконання ними професійних обов’язків.

  • Військова психологія
  • Діловий та професійний етикет
  • Іноземна мова за професійним спрямуванням
  • Кримінологічне забезпечення державної охорони
  • Правове забезпечення державної охорони
  • Психологія управління
  • Українська мова за професійним спрямуванням

Кафедрою забезпечуються викладання основних дисциплін правового спрямування, перелік яких сформовано з урахуванням існуючої та перспективної безпекової ситуації, які розкривають організаційно-правові засади реалізації положень Конституції України та Законів України щодо реалізації обов’язку громадян України щодо захисту держави, визначення компетенції складових сил сектора безпеки і оборони. Крім того, науково-педагогічний склад кафедри реалізовує викладання і інших, не менш важливих для фахівців сектору безпеки й оборони, навчальних дисциплін серед яких: "Криміналістичне забезпечення державної охорони", "Основи діловодства", "Ораторське мистецтво", "Гендерна політика в секторі безпеки і оборони".

Про спеціальну кафедру № 2

Інші напрями діяльності

Кафедрою організовуються і проводяться курси вивчення англійської мови «Формування іншомовної комунікативної компетентності військовослужбовців УДО України», курси української мови «Професійна мовна компетентність військовослужбовців УДО України», а також «Формування професійної мотивації військовослужбовців», «Тренінгові заняття на командоутворення в колективі», «Формування лідерських якостей військовослужбовців».

З метою поліпшення ефективності діяльності підрозділів УДО України проводяться тренінгові заняття із покращення комунікативними здібностями та психологічної готовності до дій в екстремальних ситуаціях.

Детальніше
ВАШІ ЗАПИТАННЯ

НАші вІДПОВІДІ

ЯКІ ЗНО ПОТРІБНО ЗДАТИ ДЛЯ ВСТУПУ?

У 2022 році конкурсний відбір для вступу на перший курс навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти здійснювався у формі національного мультипредметного тесту (НМТ) або за результатами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2019-2021 років, вступних випробувань та індивідуальних усних співбесід, розгляду мотиваційних листів у передбачених Правилами прийому випадках.

КОЛИ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ВСТУПНА КОМПАНІЯ?

ЯКА ЦІНА НАВЧАННЯ В ІНСТИТУТІ УДО УКРАЇНИ?

У складі Інституту функціонує професійне училище державної охорони, яке здійснює підготовку та підвищення кваліфікації. Вартість навчання в Інституті УДО України на 2022/2023 навчальний рік, за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб для осіб, які зараховані на навчання в 2022 році: - за спеціальністю 256 Національна безпека (за окремими сферами забезпечення і видами діяльності) для здобуття освітнього ступеня бакалавра за денною формою - 28 500; для заочної - 19 500; - за спеціальністю 251 Державна безпека для здобуття освітнього ступеня магістра за денною формою - 39 600; для заочної - 31 800.

    Є ПИТАННЯ? НАПИШІТЬ НАМ